Eko radionica za Majčin dan

U utorak, 9. svibnja 2017., 3.a razred posjetila je gospođa Janka Antolković. Gospođa Janka izrađuje razne predmete od starog papira, jute, raznih tkanina... Budući da se bliži Majčin dan, naša gošća donijela je izrezana srca od kartona i „tube“ papira koje su učenici motali oko srca i zatim bojali. Nakon što su izradili srca, teta Janka pokazala im je kako od „tuba“ izraditi ružicu koju su onda zalijepili na srce. Izrađivali su i platnene ružice od starih tkanina kao i mašnice od starih zavjesa i jute.

Ovo je bila zaista prava eko radionica u kojoj su beskrajno uživala djeca, teta Janka, učiteljica, a toplo se nadamo da će uživati i naše mame ili bake kad prime svoj poklon u ruke!

Od srca zahvaljujemo gospođi Janki Antolković na vremenu koje nam je posvetila kao i na materijalu koji je pripremila za ovu radionicu kako bi razveselili naše drage majčice.

fotogalerija

Piše: učiteljica Štefica Antolković

objavio: Marina Grugan   datum: 10. 5. 2017.

28.6.2017. - podjela svjedodžbi (8h niži, 9h viši, 11h osmaši)

21.8.2017. - popravni ispit (8h)

4.9.2017. - prvi dan nastave

Za više obavijesti, slijedite LINK.

Kalendar nastave 2016-2017.pdf