Jumicar 2017.

Danas, 17. svibnja 2017., učenici drugih razreda matične i područnih škola sudjelovali su u preventivnom i edukativnom programu Jumicar. Program Jumicar sastoji se od multimedijalnog predavanja koje smo imali u konferencijskoj dvorani i praktičnog dijela u školskom dvorištu, a namijenjen je odgoju djece u prometu.

Učenici su samostalno upravljali automobilima uz pratnju stručnih djelatnika programa. Vožnjom automobila učenici su imali priliku uočiti sve opasnosti u prometu. U sklopu edukacije posjetili su nas i Crveni križ Sveti Ivan Zelina, DVD Blaževdol i policija Sv. I. Zelina. Programu Jumicar nazočili su predstavnici Grada Sv.Ivana Zeline gradonačelnik Hrvoje Košćec i predstavnik Zagrebačke županije župan Stjepan Kožić. Učenici su uživali u svim aktivnostima, a cilj programa je postignut – biti pažljiv i siguran sudionik u prometu.

fotogalerija

objavio: Dražen Crni   datum: 17. 5. 2017.

28.6.2017. - podjela svjedodžbi (8h niži, 9h viši, 11h osmaši)

21.8.2017. - popravni ispit (8h)

4.9.2017. - prvi dan nastave

Za više obavijesti, slijedite LINK.

Kalendar nastave 2016-2017.pdf