Posjet vatrogasaca

U utorak, 16. svibnja 2017. učenike nižih razreda naše matične škole u Donjoj Zelini posjetili su vatrogasci VZ Sv. Ivan Zelina. Zapovjednik zajednice Ivica Mačković održao je kratko predavanje o vatrogasnim vozilima i vatrogasnoj opremi. Nakon toga učenici su imali priliku vidjeti, a na kraju dobrovoljno i sudjelovati u izvođenju jedne vatrogasne vježbe.
Rad s djecom i mladeži jedan je od primarnih zadataka ove vatrogasne zajednice. Zadaća im je i pridobivanje novih članova u vatrogasne redove s naglaskom na humani rad i pomoć bližnjemu u nevolji. U tom smislu poduzimaju različite mjere suradnje s vrtićima i školama te organiziraju vatrogasna natjecanja za djecu.

Piše učiteljica Milica Markiš

objavio: Marina Grugan   datum: 18. 5. 2017.

28.6.2017. - podjela svjedodžbi (8h niži, 9h viši, 11h osmaši)

21.8.2017. - popravni ispit (8h)

4.9.2017. - prvi dan nastave

Za više obavijesti, slijedite LINK.

Kalendar nastave 2016-2017.pdf

Da bi preslušali himnu kliknite na link školska himna.