Prijave i upisi u srednju školu

U suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom CARNet predstavnici Ministarstva znanosti i obrazovanja za sve učenike koji upisuju I. razred srednje škole u školskoj godini 2017./2018. organiziraju informativni webinar na temu provedbe ovogodišnjih elektroničkih prijava i upisa u srednje škole.

Webinar je planiran za srijedu, 24. svibnja 2017., od 13:00 do 14:30 sati i bit će dostupan na SLJEDEĆOJ poveznici.

Snimka informativnog webinara te sve ostale informacije oko upisa bit će postavljene OVDJE.

objavio: Marina Grugan   datum: 22. 5. 2017.

28.6.2017. - podjela svjedodžbi (8h niži, 9h viši, 11h osmaši)

21.8.2017. - popravni ispit (8h)

4.9.2017. - prvi dan nastave

Za više obavijesti, slijedite LINK.

Kalendar nastave 2016-2017.pdf

Da bi preslušali himnu kliknite na link školska himna.