Obavijesti za kraj nastavne godine 2016./2017.

U srijedu 14. 6. 2017. završava nastavna godina i počinje ljetni odmor učenika.

• DOPUNSKI RAD

Učenici koji iz najviše dva predmeta imaju nedovoljnu ocjenu pohađat će dopunski rad u 10 dana: 16., 19., 20., 21., 23., 26., 27., 28., 29. i 30. lipnja. Učenici se trebaju odazvati na dopunski rad u petak 16.6. u 8.00 sati kada će dobiti sve daljnje obavijesti. Učenici iz područne škole Nespeš dopunski rad pohađat će u Donjoj Zelini. Školski autobusi vozit će učenike kao i u redovno vrijeme nastave u jutarnjem turnusu.

Popravni ispiti za učenike koji tijekom dopunskog rada ne savladaju gradivo za pozitivnu ocjenu održat će se u ponedjeljak 21. 8. 2017. u 8.00 sati. Učenici na popravni ispit dolaze vlastitim prijevozom.

• PODJELA SVJEDODŽBI

Niži razredi (1. - 4.) - srijeda, 28. 6. 2017. u 8.00 sati.

Viši razredi (5. - 7.) - srijeda, 28. 6. 2017. u 9.00 sati.

Na dan podjele svjedodžbi organiziran je prijevoz školskim autobusima. Učenici autobuse čekaju na polaznim stanicama prema rasporedu:

• Blaževdol, Blaškovec, Psarjevo – pola sata ranije
  • Laktec i Majkovec - 45 minuta ranije

Svečana podjela svjedodžbi za učenike 8. razreda (Donja Zelina i Nespeš) bit će u srijedu 28. 6. 2017. u 11.00 sati u matičnoj školi. Učenici na podjelu dolaze vlastitim prijevozom.

• POČETAK NASTAVNE GODINE 2017./2018.

Nastava u sljedećoj školskoj godini počinje u ponedjeljak 4. 9. 2017.

Niži razredi dolaze ujutro na nastavu, a viši razredi popodne.

• UDŽBENICI I DRUGE OBVEZE

U srijedu 14. 6. 2017. svi učenici koji se hrane u školskoj kuhinji iskaznice predaju kuharima.

Do podjela svjedodžbi učenici moraju podmiriti sva dugovanja prema školskoj kuhinji.

U utorak 13. 6. 2017. učenici 1. - 4. razreda vraćaju udžbenike koji nisu radni (zalijepiti oštećenja, urediti, a uništene ili izgubljene udžbenike trebaju kupiti).

Razmjena udžbenika za učenike 5. do 8. razreda održat će se u također u utorak u 16.00 sati (u vrijeme trajanja nastave) u matičnoj školi u Donjoj Zelini.

Razmjena će se održati u školskom holu uz prisustvo učenika i roditelja koji su obavezni doći u školu ako žele zamijeniti udžbenike.
Molimo učenike koji žele sudjelovati u razmjeni da preko vikenda urede, obrišu i zalijepe udžbenike koje vraćaju.

Učenike 8. razreda pozivamo da se svakako odazovu razmjeni i ostave svoje udžbenike u školi.

Napomena: Učenici petih razreda ne vraćaju geografski atlas, već ga ostavljaju na korištenje do 8. razreda.

Zahvaljujemo svim roditeljima koji su iskazali dobru volju da ostave udžbenike drugim učenicima škole te pozivamo roditelje i učenike da se odazovu razmjeni i tako uštede pri nabavi udžbenika za sljedeću školsku godinu.

Popis udžbenika za školsku godinu 2017./2018. s obavijesti o dobivanju udžbenika od Grada Svetog Ivana Zeline biti će objavljeni na web stranici škole i na ulazu u školu do 23. 6. 2017.

Svim učenicima želimo ugodan ljetni odmor!

objavio: Marina Grugan   datum: 9. 6. 2017.

28.6.2017. - podjela svjedodžbi (8h niži, 9h viši, 11h osmaši)

21.8.2017. - popravni ispit (8h)

4.9.2017. - prvi dan nastave

Za više obavijesti, slijedite LINK.

Kalendar nastave 2016-2017.pdf