Prijem prvašića u Donjoj Zelini

Prvi dan u novoj školskoj godini uvijek je poseban za prvašiće. Tako su pomalo zbunjeni i u strahu naši prvašići zakoračili u školu gdje je u holu škole bio organiziran svečani prijem. Pozdravnim govorom ravnateljica Branka Dananić obratila se pomalo uzbuđenim roditeljima i učenicima te najavila veseli program dobrodošlice.

Priredbu punu recitacija i igrokaz priredila je  Dramska grupa i voditeljica Štefica Antolković, a pridružio im se i učenik 5. razreda  Tin Neubauer sa svojim Vježbanjem do visina.

Nakon tople dobrodošlice učenici i roditelji su sa svojim učiteljicama Lidijom Smrndić Višnjicom Dananić  proveli zajedničke trenutke i upoznavanje u svojim učionicama.

Našim hrabrim i veselim učenicima želimo puno uspjeha, dragocjenog znanja i pozitivnih vrijednosti koje svi nastojimo gajiti i promicati.

objavio: Ivana Tuđan   datum: 5. 9. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika