Festival dječje kajkavske popevke u Zlataru

Na ovogodišnjem 46. festivalu dječje kajkavske popevke, održanom 1. listopada 2017. u Zlataru, našu su školu predstavljale Lucija Bartolović, učenica 5.b razreda i Viktorija Crnić, učenica 6.n razreda, sa svojom mentoricom Mateom Petrić. Festival je ove godine bio revijalnog karaktera, a održan je u sportskoj dvorani Osnovne škole Ante Kovačića u Zlataru. Lucija i Viktorija su za svoju zanimljivu izvedbu kajkavske popevke  Nigde lepše dobile gromoglasan pljesak. Tekst za pjesmu napisao je Domagoj Posavec, aranžman Igor Kudeljnjak, a uglazbili su ju učenici pod vodstvom učiteljice glazbene kulture Matee Petrić. Izvedbe svih devetnaest novih kajkavskih popevki pratio je Tamburaški orkestar Hrvatske radio-televizije pod ravnanjem maestra Siniše Leopolda.

Ponosni smo što je naša škola i ove godine sudjelovala na Festivalu te čestitamo Luciji, Viktoriji i profesorici na uloženom trudu u očuvanju i njegovanju kajkavske popevke!

fotogalerija...

objavio: NIKOLA BUKOVIĆ   datum: 6. 10. 2017.

28.6.2017. - podjela svjedodžbi (8h niži, 9h viši, 11h osmaši)

21.8.2017. - popravni ispit (8h)

4.9.2017. - prvi dan nastave

Za više obavijesti, slijedite LINK.

Kalendar nastave 2016-2017.pdf