Trećaši na Sljemenu

U četvrtak, 12.10.2017., učenici 3.a, 3.b, 3.c i 3.N razreda posjetili su Sljeme i Medvedgrad. Nakon vožnje kroz jesenskim bojama prošaran krajolik, stigli smo do Snježne kraljice gdje nam je dobrodošlicu poželjela naša voditeljica Mateja. Šetnjom kroz Sljeme voditeljica nas je upoznala sa vrstama drveća, njihovim plodovima, biljnim i životinjskim svijetom. Posebno nam se svidjela kapelica Majke Božje Sljemenske, za koju smo saznali da se nalazi na 1001 m nadmorske visine. Nakon kapelice uslijedilo je uspinjanje do TV tornja. Na samom vrhu dočekalo nas je sunce i prekrasan pogled na Zagorje koji je svakog ostavio bez daha. Na samom kraju hodanja spustili smo se do Tomislavca, zahvalili se voditeljici  i krenuli autobusom prema Medvedgradu. Nakon šetnje Medvedgradom i uživanja na jesenskom suncu, krenuli smo prema školi. Vratili smo se sa smiješkom punim dojmova.

fotogalerija

piše:učiteljica Danijela Frljak

objavio: Ivana Tuđan   datum: 17. 10. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika