Županijsko natjecanje u krosu

Dana 27.10.2017. održano je Županijsko natjecanje u krosu u  OŠ Bedenica. Na natjecanju je sveukupno sudjelovalo 426 učenika među kojima je sudjelovalo i naših 16 učenika iz 4 kategorije. U prvoj utrci za učenice 5. i 6. razreda sudjelovale su učenice Petra Katanec, Brigita Vrban, Leonarda Miloš i Gabrijela Juren. Treba istaknuti odlično 8. mjesto Petre Katanec i 26. mjesto Brigite Vrban u konkurenciji od 80 natjecateljica. U ukupnom poretku, u ovoj kategoriji, naša je škola zauzela odlično 10. mjesto od ukupno 21 škole. U sljedećoj kategoriji učenika 5. i 6. razreda natjecali su se učenici Emanuel Bađun, Ivan Došen, Emanuel Ferin i Leonardo Dropučić. U ovoj kategoriji zauzeli smo posljednje mjesto od 20 škola. U kategoriji učenica 7. i 8. razreda predstavljale su nas učenice Eva Litvić koja je osvojila odlično 16. mjesto u konkurenciji od 99 učenica. Ostale naše natjecateljice bile su Matea Zagorec, Leticia Belobrajdić i Martina Pejić. U ukupnom poretku u ovoj kategoriji naše učenice zauzele su 21. mjesto od 26 škola.  U posljednjoj kategoriji učenika 7. i 8. razreda sudjelovali su učenici Luka Juren koji je završio kao 39. natjecatelj, Luka Budek 43., Antonio Horvat 68. i Patrik Pukšec kao 104. u konkurenciji 111 natjecatelja. U ukupnom poretku škola, u ovoj kategoriji, naši su učenici završili 17. u konkurenciji 28 škola. U premijernom nastupu naših učenika na Županijskom natjecanju iz krosa naši su učenici ostvarili zadovoljavajuće rezultate i ostavili srce na teškom i mokrom terenu u teškim vremenskim uvjetima te pokazali hrabrost i želju  dajući svoj maksimum. Zaslužuju  samo riječi pohvale za sudjelovanje na ovom natjecanju. Isto tako pohvaljujem OŠ Bedenica, kao domaćinu na odličnoj premijernoj organizaciji ovog natjecanja i na toploj dobrodošlici svim učenicima i učiteljima koji su se pobrinuli da 426 učenika sretno i zadovoljno otiđu iz Bedenice.

Vladimir Sever, prof.

objavio: Dražen Crni   datum: 30. 10. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika