Uspjeh na gradskom natjecanju u čitanju naglas

U utorak, 24. listopada ove godine održano je gradsko natjecanje u čitanju naglas u Gradskoj knjižnici u Svetom Ivanu Zelini. Ocjenjivala se kreativnost u predstavljanju knjige koju je odabrao učenik ili učenica uz obrazloženje i preporuku ostalim učenicima za čitanje. Bitna je jasnoća i razgovjetnost, izražajnost čitanja te sveukupan dojam.

Na natjecanju su sudjelovali učenici Osnovne škole Dragutina Domjanića i Osnovne škole Ksavera Šandora Đalskog. Učenik 5.b razreda naše škole Tin Neubauer čitao je ulomak iz knjige  J.M. Barrieja „Petar Pan“ i pobijedio u kategoriji od 3. do 5. razreda te je upućen na županijsko natjecanje Zagrebačke županije koje će se održati 8. studenog u Gradskoj knjižnici Grada Zagreba. Natjecanje je proteklo u ugodnom ozračju i doživljaju čarobnog svijeta knjige i književnosti u prostoru Gradske knjižnice i druženju učenika dviju škola.

Čestitamo Tinu na uspjehu!

fotogalerija...

objavio: NIKOLA BUKOVIĆ   datum: 30. 10. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika