Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić posjetio našu školu

U ponedjeljak, 30. listopada 2017. godine, imali smo čast i zadovoljstvo u našoj školi ugostiti zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića. Uz gospodina Bandića, našu je školu posjetio i gradonačelnik Svetog Ivana Zeline gospodin Hrvoje Košćec. Naši su učenici sa svojim učiteljicama pripremili kratak program te su tako svim uzvanicima iskazali dobrodošlicu, a ujedno pokazali i jedan djelić aktivnosti kojima se bavimo u školi. Nakon programa ravnateljica Branka Dananić održala je kratak govor u kojem je, među ostalim, zahvalila gradonačelniku na donaciji od 25 000 kuna koje planira uložiti u kupnju novih lektirnih naslova te tako potpuno opremiti knjižnice u matičnoj školi te onoj u Nespešu. Zatim je i gospodin Bandić održao govor u kojem se prisjetio svojih školskih dana i zaželio svim učenicima naše škole uspješan nastavak školovanja. Ravnateljica je na kraju darovala gradonačelniku keramički rad s etno motivom našega kraja koji su naši učenici izradili pod vodstvom profesora Jasenka Dominovića te košaru s domaćim proizvodima. Uslijedilo je kratko druženje uzvanika uz prigodni domjenak.

fotogalerija...

objavio: Dražen Crni   datum: 31. 10. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika