Šestaši u Zagrebu

Prošli je četvrtak, 26. listopada, bio rezerviran za terensku nastavu nas šestaša. Najprije smo posjetili Zvjezdarnicu u Zagrebu odakle smo imali priliku teleskopom promatrati Sunce, središnju zvijezdu Sunčeva sustava, te planet Veneru, drugi planet po udaljenosti od Sunca, a ujedno i najsjajniji. Nakon tog jedinstvenog iskustva imali smo predavanje iz astronomije popraćeno izvrsnim multimedijalnim projekcijama nebeskih tijela o kojima smo saznali puno toga zanimljivog. Zatim smo se uputili u City Center East gdje smo u Cineplexxu pogledali odličan animirani film Mali Bigfoot.
Terenska je nastava potpuno ispunila naša očekivanja te smo se puni dojmova vratili kućama.

fotogalerija...

objavio: NIKOLA BUKOVIĆ   datum: 3. 11. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika