Gradimo svijet dobrih ljudi

Učenici 7. i 8. razreda sudjelovali su na radionici i predavanju koje je u sklopu projekta „Gradimo svijet dobrih ljudi“ održala mr.sc. Mirjana Dobranović  iz Udruge za promicanje istih mogućnosti (UPIM), 6. studenoga 2017. godine.

Udruga za promicanje istih mogućnosti uspješno i kontinuirano, već petu godinu, provodi projekt edukacije i senzibiliziranja mladih u Zagrebačkoj županiji. To je iznimno važna aktivnost u provedbi UN-ove konvencije o pravima osoba s invaliditetom i promicanja ljudskih prava osoba s invaliditetom.

Učenici su kroz primjere iz svakodnevnog života dobili uvid u položaj i poteškoće s kojima se susreću osobe s invaliditetom. Svaki je učenik od Udruge UPIM dobio publikaciju „Bonton za bolje razumijevanje osoba s invaliditetom“.

objavio: NIKOLA BUKOVIĆ   datum: 22. 11. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika