U Zagrebu

U srijedu,22. studenog  2017.  učenici sedmih razreda posjetili su Tiflološki muzej u Zagrebu te u Zagrebačkom kazalištu mladih pogledali predstavu "Alisa u Zemlji čudesa". Slobodno su vrijeme iskoristili za fotografiranje na Trgu kralja Tomislava i obilazak centra grada. Nastava izvan učionice učenike uvijek obogati novim doživljajima, znanjima i iskustvima pa smo tako u Tiflološkom muzeju mogli doživjeti kako svijet "vide" slijepe i slabovidne osobe. Učenike se posebno dojmila "tamna soba" u kojoj su trebali pronaći izlaz oslanjajući se na sva osjetila osim vida. Kroz predstavu "Alisa u Zemlji čudesa" učenici su mogli spoznati kako je svijet odrastanja jedno posebno razdoblje u životu i kako je bitno da uvijek zadržimo svoju osobnost i vlastiti pogled na svijet i život.

objavio: Dražen Crni   datum: 28. 11. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika