Božićna svečanost

Već tradicionalno u našoj školi organiziramo božićne priredbe kojima želimo razveseliti naše učenike, roditelje i ostale goste te im približiti radost i ljepotu blagdana Božića.

Tako smo i ove godine u  četvrtak,  21. prosinca 2017. godine u matičnoj školi održali priredbu punu pjesme i igrokaza koju je  priredila  Dramska skupina i voditeljica Štefica Antolković te Mali zbor i voditeljica Lidija Smrndić.

U ove blagdanske dane ponovo smo pokazali kako nas vežu zajedništvo, ljubav i veselje.

Izvođači su nam dočarali radost Božića, unijeli svjetlost u naša srca, pokazali su da su povezanost i ljubav najvažniji pokloni koje svojim bližnjima ne trebamo darivati samo u vrijeme Božića, već svaki dan.

U tom vam duhu želimo ugodne i radosne božićne blagdane te uspješniju novu godinu!

Pripremila učiteljica Milica Markiš

objavio: Ivana Tuđan   datum: 25. 12. 2017.

22.12.2017. - Božićna svečanost

27.12.2017-12.1.2018. - Zimski odmor učenika