prosinac 2020.

« Prosinac 2020 »

OBAVIJEST ZA RODITELJE/STARATELJE I UČENIKE
Autor: Lidija Smrndić, 13. 9. 2020.

Unatoč jednom potvrđenom slučaju bolesti uzrokovanoj virusom COVID-19 i dvije izrečene mjere samoizolacije u razgovoru s epidemiološkom službom zaključeno je da nitko od ostalih učenika i djelatnika naše škole ne treba u samoizolaciju. Sve mjere donose se prema uputama epidemiologa. Škola samostalno ne donosi nikakve odluke vezano za virus COVID-19.

SAMOIZOLACIJA

– tko sve treba biti u njoj i pravila koja trebaju poštovati ukućani osobe koja je u izolaciji

Zahvaljujući poštivanju epidemioloških mjera sutra nastavljamo svi s radom po Modelu A- nastava u školi. Danas je izvršena dezinfekcija zamagljivanjem matične škole u svrhu uništavanja COVID-19.

Molim vas da još više pripazite na pridržavanje svih epidemioloških mjera kako ne bismo završili u samoizolaciji i online nastavi. MASKE SU ZA UČENIKE VIŠIH RAZREDA OBAVEZNE SVUGDJE, a za UČENIKE NIŽIH RAZREDA NISU OBAVEZNE SAMO U UČIONICI. Držimo socijalnu distancu i često perimo ili dezinficirajmo ruke.

Roditeljski sastanci zakazani za drugi tjedan ne mogu se radi epidemiološke situacije u Gradu i Odluke Stožera civilne zaštite Zagrebačke županije održati u školi već samo online.

Odluka Stožera civilne zaštite Zagrebačke županije

U Školi smo spremni za sve scenarije rada. Idimo i dalje hrabro, pridržavajmo se epidemioloških mjera i na kraju će sve biti dobro. heart

Hvala vam na razumijevanju i suradnji!

Ravnateljica