ožujak  2021.

« Ožujak 2021 »

Odlazak u mirovinu tajnice škole Danice Koščec - 40 godina u školi
Autor: Dražen Crni, 6. 10. 2020.

Prošli smo mjesec ispratili u mirovinu tajnicu škole Danicu Koščec koja je u našoj školi provela punih 40 godina. Počela je raditi 25. kolovoza 1980. godine i sve do zadnjeg dana svoj je posao radila sa srcem vodeći računa o dobrobiti škole.

Od te sada već davne 1980. godine surađivala je s četirima ravnateljima, dočekala je i ispratila puno učitelja i ostalih djelatnika škole i svakom je nastojala pomoći da se što bolje snađe u kolektivu, za svakoga je imala ljubaznu riječ i ohrabrenje.

I u poslovnom i u privatnom životu u ta joj se četiri desetljeća dogodilo puno toga lijepoga, ali bilo je i teških trenutaka koje je uvijek svladavala s osmijehom i optimizmom, nikada se ne žaleći. Kolektiv bez nje više neće biti isti jer za nas koji je dugo poznajemo ona je bila jedan od zaštitnih znakova naše škole i s njezinim odlaskom kao da završava jedno razdoblje.

Hvala ti, draga Danči, što si cijeli svoj radni vijek dala ovoj školi, hvala na svakoj lijepoj riječi, optimizmu i vedrom duhu, na podršci i ohrabrenju koje si imala za sve djelatnike naše škole. U zasluženoj mirovini želimo ti ponajviše zdravlja, a za ostalo ćeš se sama pobrinuti jer će te tvoja energija i optimizam držati stalno zaposlenom i sigurno ti neće biti dosadno.

Hvala na svemu i sretno!

Kolektiv OŠ Ksavera Šandora Đalskog

fotogalerija