siječanj  2021.

« Siječanj 2021 »

Humanitarna akcija BOŽIĆNA ČAROLIJA uspješno je završena! 😊
Autor: Lidija Smrndić, 23. 12. 2020.

Ovu neobičnu godinu u našoj školi OŠ Ksavera Šandora Đalskog završili smo humanitarnom akcijom BOŽIĆNA ČAROLIJA.

Učenici su, od same pripreme za provođenje akcije, do njene provedbe, pokazali dobrotu i spremnost za pomaganje. Vrijedno su pripremali kutije, oslikavali oglase, plastificirali ih te lijepili po Gradu.

Tijekom dva tjedna, učenici, roditelji i djelatnici Škole nesebično su donosili hranu i higijenske potrepštine.

Kutije, koje su se nalazile na ulazu u naše škole, svakodnevno su se praznile, a potrepštine su sortirali djelatnici Škole.

Na samom kraju akcije, prikupljenu smo hranu i higijenske potrepštine pakirali u kutije koje smo obukli u božićno ruho.

Humanitarnom akcijom BOŽIĆNA ČAROLIJA prikupili smo hrane i higijenskih potrepština za 49 obitelji u potrebi.

Rezultati naše huanitarne akcije pokazali su kako naša Škola i zajednica zaista žive u duhu humanosti i solidarnosti.

Hvala svim mojim učenicima, roditeljima i učiteljima na solidarnosti, osjećaju zajedništva i darovima od ❤ za one najpotrebitije.

Dobro se uvijek dobrim vrati!

Akcija je provedena u suradnji s GDCK Sveti Ivan Zelina i Udrugom DOBRA VOLJA koji su 21. 12. 2020. preuzeli pakete.

Hvala svima!❤🎁🎁❤

Posebna zahvala kolegici Ani Kavić na inicijativi, predanosti i angažiranosti.

Neka svima nadolazeći blagdani budu ispunjeni toplinom, radošću i dobrim djelima.🎄🎁🎉💞

Ravnateljica