siječanj  2021.

« Siječanj 2021 »

Završetak građevinskih radova na matičnoj školi za 2020. godinu
Autor: Lidija Smrndić, 11. 1. 2021.

Dolaskom kraja kalendarske godine priveli smo kraju i radove u matičnoj školi n Donjoj Zelini.

Kako nam je krov prokišnjavao obnovljen je jedan dio krova koji je bio u najlošijem stanju i radi kojeg su nam najviše stradale konferencijska dvorana i zbornica.

Konferencijska dvorana obnovljena je u potpunosti. Stavljena je nova izolacija, gipsane ploče, nova podna obloga i izvršeni su soboslikarski radovi te su trakaste zavjese zamijenjene rolo zavjesama. Dvorana će nam osim za održavanje sjednica i sastanaka služiti i kao zbornica.

Obnovili smo i ulaz u matičnu školu. Dio betonskih opločnika je presložen, a dio je zamijenjen asfaltom te su učenici dobili više prostora za sigurniji boravak i druženje ispred škole.

Zahvaljujemo našem osnivaču Zagrebačkoj županiji na financijskim sredstvima. Nadamo se potpori i razumijevanju i u ovoj  2021. godini. smiley

P.S. Zadnji potresi nisu učinili  gotovo nikakve štete na našim školskim zgradama. Naši učenici mogu se vratiti u, za sada, sigurno okruženje.

Ravnateljica Lidija Smrndić