Virtualne učionice

5.b 6.b 7.b 8.b
- - 7.c -
5.N 6.N 7.N 8.N

i - nastava Ministarstva znanosti i obrazovanja (videolekcije za razrednu i predmetnu nastavu):

Microsoft-Teams-Ucenici.pdf

Raspored zvona, polasci autobusa, raspored jela, individualne informacije za roditelje u školskoj godini 2021./2022.

• 21. 6. 2022. zadnji dan nastave

Kalendar rada skole 2021-2022.pdf

Školski projekt zaKAJ - AKTIVNO!!!

KAJKAVSKI ZA VELIKE I MALE

digitalni priručnik:

2021./2022.

lipanj  2022.

« Kolovoz 2022 »

Županijski LIK 2022. u našoj školi
Autor: Marina Grugan, 27. 3. 2022.

U našoj je školi 22. ožujka 2022. održano županijsko Natjecanje - izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna LIK 2022. S posebnim smo veseljem nakon dvije godine pauziranja od većeg okupljanja, organizirali natjecanje uživo i dočekali drage goste, učenike -autore radova i njihove mentore.

fotogalerija

Druženje  u našoj školi započelo je kratkom priredbom tijekom koje je školski zbor pod vodstvom profesorice Helene Previšić pokazao svoje pjevačko umijeće, a članice Dramske grupe Nespeš  Lana Grgić i Ema Ninković, svoje glumačke i interpretativne sposobnosti pod budnim okom mentorice Diane Brcković. Nakon toga se ravnateljica naše škole gđa Lidija Smrndić obratila okupljenima prigodnim riječima, a profesor Slaven Jurić, predsjednik Stručnog povjerenstva za odabir radova, podijelio je priznanja i pohvalnice učenicima i njihovim mentorima.

Na natjecanje je pristiglo 66 radova iz 22 osnovne škole te 13 radova iz šest srednjih škola Zagrebačke županije. Stručno povjerenstvo je za finalnu izložbu županijskog natjecanja odabralo 17 radova učenika osnovnih škola i deset radova učenika srednjih škola. Po tri rada iz obje kategorije predložena su za višu razinu natjecanja.

Radovi predloženi za državnu razinu LIK-a:

OSNOVNE ŠKOLE:

1. Marta Bekić - OŠ ,,Stjepan Radić"  Božjakovina, mentor: Robert Samardžić

2. Ella Zoldi -  OŠ Slavka Kolara Kravarsko, mentorica: Tajana Brnić

3. Ivona Jelavić – OŠ Ksavera Šandora Đalskog Donja Zelina, mentor: Jasenko Dominović

SREDNJE ŠKOLE:

1. Iva Blažinčić – Srednja škola Jastrebarsko, mentorica: Blanka Petrinec Fulir

2. Nika Žerjav – Gimnazija Velika Gorica, mentorica: Elen Zubek

3.  Matea Škarica – Srednja škola ,,Ban Josip Jelačić“, mentorica: Keti Bradanović

Svim izabranim i nagrađenim učenicima i njihovim mentorima još jednom čestitamo, a posebno učenici naše škole Ivoni Jelavić te njenom mentoru Jasenku Dominoviću, profesoru likovne kulture.

Nakon podjele priznanja i pohvalnica okupljeni su krenuli put Kladeščice – zelinske gore koja se nalazi na istočnom dijelu Medvednice. Zanimljivi sugovornici, lijepa priroda i veselje djece doprinijeli su dobrom raspoloženju skupine likovnjaka penjača koji su svoje zadovoljstvo izrazili rečenicom: ,,I dogodine se vraćamo u  vašu školu!“

Diana Brcković, prof.