ožujak  2021.

« Ožujak 2021 »

Općinsko natjecanje iz rukometa
Autor: Dražen Crni, 14. 12. 2010.

Učenici naše škole, članovi ŠŠK Prigorec, osvojili su prvo mjesto na općinskom natjecanju 2010. godine u Svetom Ivanu Zelini.

Dana 3. prosinca 2010. održano je općinsko natjecanje u rukometa. U natjecanju su sudjelovale OŠ Dragutin Domjanić, OŠ Bedenica te OŠ Ksavera Šandora Đalskog. Općinsko natjecanje održalo se u Svetom Ivanu Zelini, u zelinskoj športskoj dvorani.

Sve je počelo u 9 sati ujutro, a završilo u 13 sati. Naša momčad ŠŠK Prigorec prvu utakmicu odigrala je protiv ŠŠK Bedenica. ŠŠK Prigorec odnio je pobjedu rezultatom 9:6.

U drugoj utakmici, protiv zelinske momčadi ŠŠK Mladost, naši su dečki odigrali izvanrednu utakmicu te pobijedili rezultatom 13:3. Tako smo osvojili prvo mjesto na općinskom natjecanju 2010. godine u Svetom Ivanu Zelini.

Uz vodstvo njihova mentora Marijana Tivadara ekipu su sačinjavali sljedeći učenici: Tomislav Kalinić (kapetan), Filip Benčec, Karlo Vedriš, Željko Antolković, Edis Šabić, Ivan Špoljarec, Bruno Bisrički, Ivan Ilinović, Josip Mikac, Matija Čerčić te golmani Krunoslav Kralj i Martin Horvat. Najbolji strijelci su Željko Antolković i Karlo Vedriš.

Sada se dečki s profesorom Tivadarom spremaju na županijsko natjecanje na kojem ćemo sigurno postići jednako dobar rezultat. Sretno!!!

Izvijestila : Ivana Poldrugač, 8.b

rukometaši.JPG (693.49 KB)