Školska događanja

Dogodilo se...

Novosti u školi

Ponovni susret s prijateljima učenicima je najzanimljiviji dio početka svake školske godine. Kao i svake, i ove godine imamo zanimljive novosti u školi koje su razveselile nas učenike. Dobili smo nove epoksidne podove u dvjema učionicama - povijesti i glazbenog/likovnog.

Najzanimljivija nam je fontana s pitkom vodom u školskom holu koju od milja nazivamo pojilica.

U sedmom razredu dobili smo nove predmete i nove profesore.

Pročelje matične škole obojeno je još u lipnju, a park se i dalje uljepšava novim biljkama.

Dobre vijesti stižu nam i iz područnih škola. Doznali smo da je u Nespešu započela izgradnja školske sportske dvorane koja bi trebala biti završena u veljači sljedeće godine.

U Psarjevu se škola diči novim krovom pa je sada njezina obnova potpuno završena.

Dobra je i vijest da imamo tridesetak učenika više nego prošle školske godine te su u matičnoj školi upisana tri prva razreda, već drugu godinu za redom. Tako ćemo za nekoliko godina imati i D odjele u višim razredima.

Evo, sve ove dobre vijesti dočekale su nas početkom nove školske godine, a mi sada samo moramo navaliti na učenje.

Marija Gretić i Amalija Sigurin

objavio: Marina Ivčin   datum: 21. 9. 2012.

21. 12. Božićna svečanost

24.12. - 11.1. zimski odmor učenika