Školski projekt zaKAJ - AKTIVNO!!!

travanj  2021.

« Travanj 2021 »

Duhovni kutak (uređuje vjeroučiteljica Ana Banić)
Vjerujem - da možemo❤️
Autor: Ivana Tuđan, 22. 2. 2021.

Vjerujem da sve počinje od tebe i mene. Vjerujem da ti i ja možemo izgraditi ovaj svijet boljim. Ako ti i ja, dragi moj i draga moja, već sutra sebi kažemo da ćemo taj dan biti dobri, da ćemo taj dan oprostiti, da ćemo taj dan učiniti neko dobro i ako - ti i ja tako budemo živjeli - koliko li će ovaj svijet biti boljim taj jedan dan...

A što ako odlučimo i neki drugi dan biti takvi? Što ako odlučimo da ti dani postanu tjedni? A tjedni mjeseci? Ja stvarno vjerujem - da je moguće. I da imamo veliku odgovornost i priliku.

Mijenjati sebe i tako svijet oko sebe - s ljubavlju. Tvoje danas je samo u - tvojim rukama. Ono jučer - je ostalo izvan dometa. Ali, ako danas odlučiš biti "svijetleće srce" - vjeruj mi. Ništa više neće biti isto heart.️ Neka te uznemiruju jezici onih koji su odustali davno od svojih snova pa pravdaju vlastite predaje. Ti i ja, zar ne, dragi moj i draga moja - nismo od onih koji odustaju od snova.

Ako prođete ulicama i pozornije pogledate u nutrinu - vidjet ćete - sve nas je više. Sa srcima  heart.