ožujak  2021.

« Ožujak 2021 »

LiDraNo 2020. popis radova i nastupa
U kategoriji 4 - Dramsko - scenski nastup (skupni)
Autor: Marina Grugan, 5. 3. 2020.

Potraga za znanjem (Tomislava Albertović)

- Leona Kašaj, Kristina Mahnet, Lana Tunić (8.), Luka Antolković, Lucija Crneković (7.), Nikola Turčić, Vito Iveković (5.) iz OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina (mentorica: Gordana Vučković Bikić)

Ljubav? Obična glupost! (Kristina Jakšić)

- Lucija Škrapec, Ivana Sever (5.), Dora Hernaut, Leona Mešter, Ema Ninković, Anamarija Kožić, Matej Bistrički, Luka Habek, Dora Židak, Lana Grgić (6.) iz OŠ Ksavera Šandora Đalskog, Donja Zelina (mentorica: Diana Brcković)