preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ksavera Šandora Đalskog Donja Zelina

Login
Satnica škole

Raspored zvona i raspored jela i polasci autobusa u školskoj godini 2020./2021.

Važni datumi

7.9. prvi dan nastave prvog polugodišta

23.12. Božićna priredba

18.1. prvi dan nastave drugog polugodišta

24.5. Dan škole

4.6. Projektni dan

        

Priloženi dokumenti:
Novi kalendar 2020-2021.png

VAŽNO!

Podsjećamo učenike na pridržavanje općih mjera zaštite (prema preporukama Ministarstva zdravstva i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo):

• redovito perite ruke sapunom i vodom ili koristite dezinficijens na bazi alkohola,
• kada kašljete i kišete prekrijte usta i nos papirnatom maramicom i poslije ju odbacite u koš za otpad te operite ruke,
• izbjegavajte bliski kontakt s osobama koji imaju simptome infekcije dišnih putova, odnosno koji imaju najmanje jedan od sljedećih simptoma: povišena tjelesna temperatura, kašalj, grlobolja i kratak dah.

U prilogu su Preporuka Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo i Preporuka o postupanju u odgojno-obrazovnim ustanovama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Priloženi dokumenti:
Preporuka.docx
Preporuka - MZO.pdf

Veliko je srce škole!

Poveznice

LiDraNo 2020.

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 10. 2011.

Ukupno: 539972
Ovaj mjesec: 399
Ovaj tjedan: 399
Danas: 1
Školski dokumenti

Školske e - novine

Cintek

2020./2021.

Sandučić povjerenja

Vaša pitanja, prijedlozi, problemi.

Zakoni i pravilnici

Školski projekt zaKAJ

Školski jelovnik

ožujak  2021.

matična i područne škole

produženi boravak

Videodružina Ksaver

Kalendar
« Ožujak 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

LiDraNo 2020. popis radova i nastupa
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
U kategoriji 1 - Literarno stvaralaštvo
Autor: Marina Grugan, 8. 3. 2020.

Život jedne pahuljice

- Mara Kavić (5.) iz OŠ Ksavera Šandora Đalskog (mentorica: Diana Brcković)

Zagrli svoje snove

- Marija Briški (7.) iz OŠ Ksavera Šandora Đalskog (mentorica: Marijana Obad Kopun)

Ja zaljubljena? Ni govora!

- Larisa Marenčić (8.) iz OŠ Ksavera Šandora Đalskog (mentorica: Marijana Obad Kopun)

Gitara jesenjeg vjetra

- Marin Maričić (5.) iz OŠ Posavski Bregi, Ivanić Grad (mentorica: Nikolina Mance) 

Pismo Ani Frank

- Lina Beg (8.) iz OŠ Đure Deželića, Ivanić Grad (mentorica: Nataša Duvnjak Madaras)

Pojava

- Paola Špoljarec (7.) iz OŠ Josipa Badalića, Graberje Ivaničko (mentorica: Antonija Bratić)

V jutro rano

- Karla Kišan (4.) iz OŠ Ljubo Babić, Jastrebarsko (mentorica: Snježana Dugić)

Vreme

- Dario Miković (8.) iz OŠ Vladimira Nazora, Pisarovina (mentorica: Maja Koščica)

Na Zvonimirovu dvoru

- Magdalena Marok (6.) iz OŠ Kardinala Alojzija Stepinca, Krašić (mentorica: Željka Duganić)

Mjesečina

- Ivana Zadravec (8.) iz I. OŠ Vrbovec (mentorica: Ljiljana Bušić)

Prosjak

- Domagoj Jagar (5.) iz OŠ Dubrava (mentorica: Anica Mlinar)

Uže

- Dunja Potočić (4.) iz I. OŠ Vrbovec (mentorica: Tatjana Kobija)

Moja babica

- Renato Dubravac (5.) iz OŠ Jakovlje (mentorica: Draška Ilovača)

Jesenska tatica

- Mia Kukolj (6.) iz OŠ Ante Kovačića, Mariija Gorica (mentorica: Ana Mlinar)

Vrata moje stare mame

- Mia Kukolj (6.) iz OŠ Ante Kovačića, Mariija Gorica (mentorica: Ana Mlinar)

Lijepa žena

- Vito Spicijarić (7.) iz OŠ Antuna Augustinčića, Zaprešić (mentorica: Višnja Poropat Vujnovac)

Noćni dan 

- Hana Leko (7.) iz OŠ Antuna Augustinčića, Zaprešić (mentorica: Višnja Poropat Vujnovac)

Stari jaged

- Lana Popović (8.) iz OŠ Ivane Brlić - Mažuranić, Prigorje Brdovečko (mentorica: Tina Ivanišević Grabovac)

Stara hiža

- Patrik Šujster (8.) iz OŠ Rude, Samobor (mentorica: Vedrana Gudek)

Valovi

- Katarina Kallay (8.) iz OŠ Sveta Nedelja (mentorica: Darija Lažeta)

Tvoj dar

- Tena Ratešić (6.) iz OŠ Milana Langa, Bregana (mentorica: Valentina Mahović)

Kaj si rekel

- Alexander Relić (7.) iz OŠ Milana Langa, Bregana (mentorica: Valentina Mahović)

Moja domovina

- Lucija Vlahović (5.) iz OŠ Bogumila Tonija, Samobor (mentorica: Ivana Golić)

Moj pes

- Jana Juršić (7.) iz OŠ Rugvica (mentorica: Kristina Munić - Matošević)

Uzburkane godine

- Ema Fruk (7.) iz OŠ Stjepana Radića, Božjakovina (mentorica: Ivana Budimčić)

Jedinstvena 

- Greta Jurišević (6.) iz OŠ Rugvica (mentorica: Gorjana Urbiha)

On je pravi

- Veronika Vnučec (7.) iz OŠ Vukovina (mentorica: Zrinka Hačić)

Zvijezde ne bi trebale ostati same

- Lara Zajac (8.) iz OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica (mentorica: Goranka Dimoski)

Korak iza vječnosti

- Marija Šporčić (8.) iz OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica (mentorica: Željka Blažetić)

Moj san ili naša mladenačka stvarnost

- Iva Grahovac (7.) iz OŠ Jurja Habdelića, Velika Gorica (mentorica: Ksenija Lažeta)

Željela bih se probuditi kao...

- Arabella Kundrata (6.) iz OŠ Jurja Habdelića, Velika Gorica (mentorica: Ema Berger)






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju