Obavijest

U ponedjeljak 29. svibnja i utorak 30. svibnja 2017. učenici koji su svojim trudom i radom bili najbolji u svom razredu, izvrsni učenici škole, provest će dva dana u prirodi, na Kladešćici.
Izvrsni učenici koji idu na kampiranje na Kladešćicu, u ponedjeljak čekaju autobuse kao da dolaze na nastavu u jutarnji turnus. Izvrsni učenici iz Nespeša i Psarjeva ostaju u autobusu i dolaze u školu u Donju Zelinu. Okupljanje je ispred škole u Donjoj Zelini. U 8.30 sati svi zajedno odlaze jednim autobusom na Kladešćicu. Povratak kući planiran je s ostalim učenicima, školskim autobusima, u utorak.
U utorak
30. svibnja 2017. slavimo Dan škole. Taj dan neće biti nastave, već ćemo Dan škole obilježiti  pješačenjem i zajedničkim druženjem na Kladešćici.
Učenici, koji su se javili razrednicima da idu na Kladešćicu, čekaju autobuse na polaznim stanicama kao kad idu na nastavu u jutarnjem turnusu. Učenici pješaci dolaze u školu u 8 sati. Polazak za Kladešćicu je u 8.30 sati ispred škole u Donjoj Zelini.

Na Kladešćici je predviđeno zajedničko druženje, šetnja i vrijeme za igru do 13 sati kada će biti poslužen ručak za sve učenike, učitelje i djelatnike.
Povratak sa Kladešćice je u 14 sati, a planirani dolazak kući školskim autobusima je oko 15.30 – 16 sati.

Učenici se trebaju sportski obući i obuti čvrste tenisice te ponijeti sendvič i vodu sa sobom.
Prije polaska sa Kladešćice, svaki razred će pokupiti smeće jer prirodu i planinarski dom koji su nas ugostili želimo ostaviti čistim i urednim.

objavio: Marina Grugan   datum: 25. 5. 2017.

28.6.2017. - podjela svjedodžbi (8h niži, 9h viši, 11h osmaši)

21.8.2017. - popravni ispit (8h)

4.9.2017. - prvi dan nastave

Za više obavijesti, slijedite LINK.

Kalendar nastave 2016-2017.pdf