preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ksavera Šandora Đalskog Donja Zelina

Login
Satnica škole

Raspored zvona i raspored jela i polasci autobusa u školskoj godini 2020./2021.

Važni datumi

7.9. prvi dan nastave prvog polugodišta

23.12. Božićna priredba

11.1. prvi dan nastave drugog polugodišta

24.5. Dan škole

22.2. Projektni dan

4.6. Projektni dan

        

VAŽNO!

Podsjećamo učenike na pridržavanje općih mjera zaštite (prema preporukama Ministarstva zdravstva i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo):

• redovito perite ruke sapunom i vodom ili koristite dezinficijens na bazi alkohola,
• kada kašljete i kišete prekrijte usta i nos papirnatom maramicom i poslije ju odbacite u koš za otpad te operite ruke,
• izbjegavajte bliski kontakt s osobama koji imaju simptome infekcije dišnih putova, odnosno koji imaju najmanje jedan od sljedećih simptoma: povišena tjelesna temperatura, kašalj, grlobolja i kratak dah.

U prilogu su Preporuka Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo i Preporuka o postupanju u odgojno-obrazovnim ustanovama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Priloženi dokumenti:
Preporuka.docx
Preporuka - MZO.pdf

Veliko je srce škole!

Poveznice

LiDraNo 2020.

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 10. 2011.

Ukupno: 510552
Ovaj mjesec: 8115
Ovaj tjedan: 1159
Danas: 338
Školski dokumenti

Školske e - novine

Cintek

2020./2021.

Sandučić povjerenja

Vaša pitanja, prijedlozi, problemi.

Zakoni i pravilnici

Školski projekt zaKAJ

Školski jelovnik

listopad 2020.

matična i područne škole

produženi boravak

Videodružina Ksaver

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Djelatnici i radno vrijeme

OŠ Ksavera Šandora Đalskog

Donja Zelina

 

Ravnateljica škole:

Lidija Smrndić

 

Radno vrijeme: 

ponedjeljak, srijeda i petak: 7.00 - 15.00

utorak i četvrtak: 12.00 - 20.00

Rad sa strankama: prema dogovoru

 

1. Stručni suradnici: 

Pedagoginja: Orbanić Biliškov Dolores

Logopedinja: Lanović Sanja

Psihologinja: Čuljak Danijela

Knjižničarka: Slišković Nada

Radno vrijeme:

DAN U TJEDNU

PEDAGOG

Dolores Orbanić Biliškov,

prof.

LOGOPED

Sanja Lanović,

prof.

 

PSIHOLOG

Danijela Čuljak,

prof.  

KNJIŽNIČAR

Nada Slišković, prof.

PONEDJELJAK

8.00 - 14.00

područne

škole

12.30 - 18.30

viši razredi

UTORAK

12.30 - 18.30

8.00 - 14.00

  područne 

  škole

niži razredi

SRIJEDA

8.00 - 14.00

12.30 - 18.30

8.00-14.00

viši razredi

ČETVRTAK

područne

škole

8.00 - 14.00

12.30-18.30

niži razredi

PETAK

8.00 - 14.00

12.30 - 18.30

8.00-14.00

viši razredi

Otvoreni sat za roditelje: 

utorak 12.00 – 13.00 sati i četvrtak 16.30-17.30.

Dogovor za individualne razgovore na tel. 01/2020-795.

 

2. Administrativno osoblje:


Tajnica škole: Koščec Danica

                         - službenik za zaštitu osobnih podataka

                         - službenik za informiranje

Voditeljica računovodstva: Ivčin Biserka

Radno vrijeme: 7.00 - 15.00

Rad sa strankama: po dogovoru

 

3. Učiteljice razredne nastave:

Antolković Štefica

Dananić Višnjica

Fučkan Dragica

Hudiluk Mira

Markiš Milica

Kavić Ana

Kruljac Nada

Karajić Martina

Poldrugač Maja

Wödinger Bičak Sandra

Dananić Ivana

Guštović Andriana

Jurčić Ruža

Strelar Sanja

 

4. Učiteljice u produženome boravku:

Fučkan Maja

Šodec Andreja

 

5. Predmetni učitelji:

Profesorica hrvatskog jezika: Jarec Tomorad Draženka

                                                - sindikalni povjerenik

Profesorica hrvatskog jezika: Brcković Diana

Profesorica hrvatskog jezika: Obad Kopun Marijana

Profesorica hrvatskog i njemačkog jezika: Vešligaj Lidija

Profesorica matematike i fizike: Hasnek Lidija

                                                - povjerenik za zaštitu dostojanstva radnika

Profesorica matematike: Habric Martina

Profesorica matematike: Vuraić Bartaković Suzana

Profesorica engleskog jezika: Tržil Vlasta

Profesorica engleskog jezika: Martinjak Ivana

Učiteljica engleskog jezika: Jeren Martina

Profesor engleskog jezika: Škaro Matej

Profesorica njemačkog jezika: Linski Slavica

Profesor njemačkog jezika: Rajšić Robert

Profesorica fizike i tehničke kulture: Smaić Renata

Profesorica prirode, biologije i kemije: Oršulić Vukelić Dijana

Profesorica prirode, biologije i kemije: Vida Marija

Profesorica povijesti i geografije: Čegec Ivana (zamjena: Pajur Hrvoje)

Profesorica povijesti i geografije: Đura Maja

Profesorica geografije: Čolig Marijana

Profesor likovne kulture: Dominović Jasenko

                                                - povjerenik radnika za zaštitu na radu

Profesorica glazbene kulture: Previšić Helena (zamjena: Denona Iva)

Profesor tjelesne i zdravstvene kulture: Sever Vladimir

Profesor tjelesne i zdravstvene kulture: Pajač Igor 

Učitelj informatike: Crni Dražen

Učiteljica informatika: Tuđan Ivana

Profesorica tehničke kulture i informatike: Grugan Marina

Vjeroučiteljica: s. Vidoš Ivana Janja 

Vjeroučiteljica: Banić Ana 

Vjeroučitelj: Jeleč Mirko

Učiteljica edukator-rehabilitator: Nikić Zvjezdana

Radno vrijeme: prijepodnevna i poslijepodnevna smjena

 

6. Ostali djelatnici škole:

Kuharica: Posavec Mirica

Kuharica: Kotarski Nikolina

Kuhar: Majta Mario

Kuharica: Draženka Grkavec

Domar: Guštović Stjepan

Domar: Pofuk Mirko

Spremačica: Bistrički Jadranka

Spremačica: Džolan Mirjana

Spremačica: Frljak Štefica

Spremačica: Kranjec Ljiljana

Spremačica: Šoić Jasenka

Spremačica: Vizec Božica

Spremačica: Kušić Božica

Spremačica: Crnić Anamarija

Radno vrijeme spremačica: 6.00 - 14.00 / 12.00 - 20.00

Radno vrijeme domara: 6.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00

Radno vrijeme kuharica/kuhara: 6.00 - 14.00 / 9.00 - 17.00 i 10.00 - 18.00 

 




preskoči na navigaciju