U Udruzi Srce

Četvrtaši naše škole zajedno s učenicima iz PŠ Psarjevo i POOS-a i njihovim učiteljicama posjetili su u četvrtak, 8. lipnja 2017. Udrugu Srce. Zajedno s korisnicima Kluba Srce sudjelovali su u Integrativnoj radionici "GLINENA SRCA" i izradili srca od gline. Nakon radionice predsjednica Udruge gđa. Đurđa Penava upoznala nas je s prostorom Udruge, zaposlenicima te osnovim djelovanjem Udruge.  Udruga Srce  okuplja djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom kako bi im svojim djelovanjem omogućila ostvarenje njihovih potencijala, interesa i prava.

Obuhvaćaju članove svih vrsta teškoća i invaliditeta, motoričkih, mentalnih smetnji, teškoća u učenju, teškoća govorno jezičnog funkcioniranja, poremećaje u ponašanju, Down sindrom, teškoće sluha, vida i slično. Učenici su imala priliku čuti o radu logopeda, radnog terapeuta, Kluba Srce, volonterstvu.

Zahvaljujemo se predsjednici, djelatnicima i članovima Udruge Srce na srdačnom gostoprimstvu i upoznavanju s različitostima društva u kojem odrastamo i živimo. Veselimo se idućim susretima!

Pripremila: Lidija Smrndić, učiteljica-mentor

objavio: Dražen Crni   datum: 12. 6. 2017.

28.6.2017. - podjela svjedodžbi (8h niži, 9h viši, 11h osmaši)

21.8.2017. - popravni ispit (8h)

4.9.2017. - prvi dan nastave

Za više obavijesti, slijedite LINK.

Kalendar nastave 2016-2017.pdf

Da bi preslušali himnu kliknite na link školska himna.