SVIBANJ 2024.

« Svibanj 2024 »

ŠKOLSKA NATJECANJA 2022./2023.
Autor: Maja Dorić, 2. 2. 2023.

U utorak, 17. 1. 2023. održano je školsko natjecanje iz Njemačkog jezika. Sudjelovali su učenici 8. a razreda matične škole: Marija Furda i Patrik Blažak (mentorica Slavica Linski). Učenici su ostvarili odlične rezultate te su pozvani na Županijsko natjecanje koje će se održati u OŠ Sveta Nedelja 17. 02. 2023. Čestitamo im na ostvarenom rezultatu i želimo uspjeh u daljnjem radu!

U srijedu, 18. 1. 2023. održano je školsko natjecanje iz Geografije. Sudjelovali su učenici 5., 7. i 8. razreda matične škole i PŠ Nespeš.

5. razred: Helena Brcković, Toni Buči, Lota Justina Đanić, Petar Ninković i Tin Petek (mentorica Maja Đura)

8. razred: Bartol Antun Dananić (mentorica Marijana Čolig)

Na županijsko natjecanje iz Geografije pozvan je Petar Ninković. Natjecanje će se održati u OŠ Klinča Sela 7. 3. 2023.

U četvrtak, 19. 1. 2023. održano je školsko natjecanje iz Engleskog jezika. Ove se školske godine prvi put održalo i natjecanje za učenike sedmih razreda – podsjećamo da su dosad priliku natjecati se imali samo učenici osmih razreda. Sudjelovali su učenici matične i PŠ Nespeš.

7. razred: Luka Poldrugač i Luka Silić (mentorica Vlasta Tržil)

8. razred: Ema Barković, Luka Katić, Bruno Lovriš, Karlo Miljak, Lea Ovča, Elena Šarutančec, Jan Šeb, Karlo Vitković (mentorica Ivana Martinjak)

Julija Dužaić, Emanuela Kunjko, Jakov Martinjak, Filip Pereglin, Patrik Riđan, Lucija Škrapec, Leonardo Tišinić, Karlo Vizec (mentor Matej Škaro)

Na Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika pozvan je učenik 8. razreda Luka Katić. Natjecanje će se održati u OŠ Josipa Badalića, Graberje Ivanićko 28. 2. 2023.

U petak, 20. 1. 2023. održano je školsko natjecanje iz Informatike. Sudjelovali su učenici matične i PŠ Nespeš.

U kategoriji Digitalne kompetencije sudjelovali su učenici 5. razreda : Karlo Bađun, Filip Hasan, Florijan Hasan, Amra Kedić, Leonardo Pasinek, Luka Pereglin, Sebastijan Rumiha i Karla Vizec (mentor Dražen Crni).

6. razred: Dominik Bunčić, Lovro Goršić, Stjepan Jerman, Lara Klarić, Adrian Krljan, Lucija Marušić, Andrej Posavec, Andrija Škrlec (mentor Dražen Crni)

U kategoriji Razvoj softvera sudjelovali su učenici 8. razreda: Jan Šeb i Karlo Vizec (mentorica Marina Grugan).

Na Županijsko natjecanje iz Informatike pozvani su učenici 6. razreda: Lovro Goršić, Lucija Marušić i Andrija Škrlec te učenici 8. razreda: Jan Šeb i Karlo Vizec.  Natjecanje će se održati u OŠ „Stjepan Radić“, Božjakovina 17. 2. 2023.

U četvrtak 26. 1. 2023. održano je školsko natjecanje iz Matematike. Sudjelovali su učenici matične i PŠ Nespeš.

4. n: Brigita Ferenčak, Ana Severin, Franka Vizec (mentorica Andriana Guštović)

4. a: Grgur Filipović, Matej Miličević (mentorica Milica Markiš)

4. b: Fran Karlović, David Šarutančec, Mihael Vidmar (mentorica Martina Karajić)

4. p: Tara Kukovačec (menotrica Maja Poldrugač)

5. razred: Petar Ninković, Leonardo Pasinek, Sebastijan Rumiha (mentorica Josipa Kocman Grošinić)

6. razred: Dominik Bunčić, Adrian Krljan, Franka Malović-Halapa, Antonio Pecak, Mihael Severin, Andrija Škrlec (mentorica Josipa Kocman Grošinić)

7. razred: David Božinski, Fran Mikulandra (mentorica Lidija Hasnek)

Na Županijsko natjecanje iz Matematike pozvani su učenici 4. razreda Grgur Filipović i Tara Kukovačec te učenik 5. razreda Petar Ninković.

U četvrtak 2. 2. održano je školsko natjecanje iz Kemije. Sudjelovali su učenici matične i PŠ Nespeš.

7. razred: Ana Bađun, Magdalena Bilobrk, David Božinski, Laura Fanjek, Tea Grugan, Kristina Katanec, Gabriel Puhelek, Ivan Severin, Sabina Sokač, Elena Srpak, Petra Vujić (mentorica Marija Vida)

8. razred: Luka Katić, Jakov Martinjak, Lucija Škrapec, Karlo Vitković, Karlo Vizec ( mentorica Dijana Oršulić-Vukelić).

Na Županijsko natjecanje pozvani su učenici: Luka Katić, Lucija Škrapec, Jakov Martinjak, Karlo Vitković.

U utorak 7. 2. održano je školsko natjecanje iz Povijesti. Sudjelovali su učenici matične i PŠ Nespeš.

7. razred: Višnja Carolina Hršak, Karmen Komljenović, Gabriel Puhelek, Elena Srpak, Vito Svilić (mentorica Ivana Čegec)

8. razred: Nina Boroša, Bartol Antun Dananić, Luka Katić, Mara Kavić, Dorian Kocek, Emanuela Kunjko, Jakov Martinjak, Ivana Sever, Jelena Sever, Lucija Škrapec, Marija Višak, Stjepan Višak, Karlo Vizec (menotrica Maja Đura)

U utorak 7. 2. održano je školsko natjecanje iz Likovne kulture. Sudjelovali su učenici matične i PŠ Nespeš: Leona Bakran, Ema Barković, Josip Bedenic, Josip Bedenic, Nina Boroša, Sara Čubek, David Ferin, Pamela Glanjar, Ivona Jelavić, Kristina Katanec, Mara Kavić, Lara Klarić, Ružica Lubina, Lea Ovčar, Larisa Prugovečki, Laura Smrndić, Elena Srpak, Elena Šarutančec, Karla Vizec, Maja Vučinić (mentor Jasenko Dominović). Učenici čiji su radovi predloženi za županijsku razinu: Josip Bedenic, David Ferin, Mara Kavić.

U srijedu 8. 2. održano je školsko natjecanje iz Vjeronauka. Sudjelovale su učenice matične škole, 7. a Karmen Komljenović, 8. c Maja Matkan, Magdalena Pejić, Hana Hujzerović, Katarina Plantak (mentor Mirko Jeleč)

U četvrtak 9. 2. održano je školsko natjecanje iz Biologije. Sudjelovala je učenica 8. c razreda Mara Kavić (mentorica Marija Vida).

U petak 10. 2. održano je školsko natjecanje iz Fizike. Sudjelovali su učenici 8. c Karlo Vitković i 8. n Karlo Vizec (mentorica Renata Smaić) te su obojica pozvani na županijsku razinu.

U utorak 14. 2. održano je školsko natjecanje iz Hrvatskog jezika. Sudjelovali su učenici matične i PŠ Nespeš.

7. n : Magdalena Bilobrk, Tea Grugan, Laura Fanjek (mentorica Marina Adašević)

7. a: Maša Kavić, Leona Kavić, Ana Milasinovic, Lucija Radman (mentorica Lidija Vešligaj)

8. c: Luka Katić, Hana Hujzerović, Maja Matkan (mentorica Diana Brcković)

8. n: Marija Višak, Stjepan Višak (mentorica Lidija Vešligaj)