preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ksavera Šandora Đalskog Donja Zelina

Login
Satnica škole

Raspored zvona i raspored jela i polasci autobusa u školskoj godini 2020./2021.

Važni datumi

7.9. prvi dan nastave prvog polugodišta

23.12. Božićna priredba

18.1. prvi dan nastave drugog polugodišta

24.5. Dan škole

4.6. Projektni dan

        

Priloženi dokumenti:
Novi kalendar 2020-2021.png

VAŽNO!

Podsjećamo učenike na pridržavanje općih mjera zaštite (prema preporukama Ministarstva zdravstva i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo):

• redovito perite ruke sapunom i vodom ili koristite dezinficijens na bazi alkohola,
• kada kašljete i kišete prekrijte usta i nos papirnatom maramicom i poslije ju odbacite u koš za otpad te operite ruke,
• izbjegavajte bliski kontakt s osobama koji imaju simptome infekcije dišnih putova, odnosno koji imaju najmanje jedan od sljedećih simptoma: povišena tjelesna temperatura, kašalj, grlobolja i kratak dah.

U prilogu su Preporuka Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo i Preporuka o postupanju u odgojno-obrazovnim ustanovama Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Priloženi dokumenti:
Preporuka.docx
Preporuka - MZO.pdf

Veliko je srce škole!

Poveznice

LiDraNo 2020.

Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 16. 10. 2011.

Ukupno: 539972
Ovaj mjesec: 399
Ovaj tjedan: 399
Danas: 1
Školski dokumenti

Školske e - novine

Cintek

2020./2021.

Sandučić povjerenja

Vaša pitanja, prijedlozi, problemi.

Zakoni i pravilnici

Školski projekt zaKAJ

Školski jelovnik

ožujak  2021.

matična i područne škole

produženi boravak

Videodružina Ksaver

Kalendar
« Ožujak 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Informacije za roditelje
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Školska godina 2020./2021.
Autor: Lidija Smrndić, 13. 10. 2020.

RAZRED
---------

PREDMET

IME I PREZIME UČITELJA/UČITELJICE

INDIVIDUALNI INFORMATIVNI RAZGOVORI

DAN

VRIJEME ODRŽAVANJA (UJUTRO, POPODNE)

1.A

Dragica Fučkan  

PONEDJELJAK

U: 9.30 - 10.15

 P: 16.30 - 17.15

1.B

Mira Hudiluk

PONEDJELJAK

 U: 11.00 - 12.00

 P: 17.30 - 18.10

2.A

Milica Markiš

SRIJEDA

 U: 10.00 - 10.45

 P: 16.30 - 17.15

2.B

Martina Karajić

ČETVRTAK

              U: 9.30 - 10.15

 P: 16.00 - 16.45

3.A

Štefica  Antolković

UTORAK

U: 10.00 - 10.40

P: 16.30 - 17.15

3.B

Nada Kruljac

PONEDJELJAK

U: 10.10 - 10.50

P: 16.40 - 17.20

4.A

Ana Kavić

UTORAK

              U: 9.10 - 9.50

P: 16.35 - 17.15

4.B

Višnjica Dananić

SRIJEDA

U: 10.10 - 10.50

P: 16.40 - 17.20

POOS

Zvjezdana Nikić

SRIJEDA

U: 10.50 - 11.30

P: 17.20 - 18.00

1.N

Ruža Jurčić

PETAK

             U: 9.10 - 9.50

P: 15.40 - 16.20

2.N

Adriana Guštović

Danijela Frljak

ČETVRTAK

              U: 9.30 - 10.15

P: 16.15 - 17.00

3.N

Ivana Dananić

PONEDJELJAK

              U: 9.15 - 10.00

P: 16.00 - 16.45

4.N

Sanja Strelar

UJUTRO

U: 10.00 - 10.45

P: 16.30 - 17.15

1.P i 4.P

Sandra Wödinger Bičak

SRIJEDA

U: 11.30 - 12.15

P: 11.30 - 18.40

2.P i 3.P

Maja Poldrugač

SRIJEDA

U: 11.30 - 12.15

P: 11.30 - 18.40

5.A

Vladimir Sever

PONEDJELJAK

U: 10.50 - 11.30

P: 16.30 - 17.10

5.B

Slavica Linski

PONEDJELJAK

U: 11.30 - 12.15

SRIJEDA

P: 16.00 - 16.45

6.A

Ivana Martinjak

UTORAK

U: 9.30 - 10.15

P: 15.45 - 16.30

6.B

Matej Škaro

UTORAK

U: 10.50 - 11.30

P: 16.30 - 17.10

6.C

         Diana Brcković

UTORAK

U: 11.35 - 12.15

P: 17.10 - 17.55

7.A

Maja Đura

SRIJEDA

U: 10 - 10.340

P: 18.00 - 18.40

7.B

Jasenko Dominović

SRIJEDA

U: 10.50 - 11.30

P: 18.00 - 18.40

8.A

Draženka Jarec Tomorad 

PETAK

U: 9.15 - 10.00

PONEDJELJAK

P: 18.45 - 19.30

 

8.B

Vlasta Tržil

SRIJEDA

U: 9.15 - 10.00

PETAK

P: 18.00 - 18.45

8.C

Marijana Obad Kopun

ČETVRTAK

U: 11.35 - 12.15

P: 16.35 - 17.15

5.N

Dijana Oršulić Vukelić

PETAK

U: 9.50 - 10.30

ČETVRTAK

P: 16.35 - 17.15

6.N

Ana Banić

ČETVRTAK

U: 10.50 - 11.30

P: 17.15 - 17.55

7.N

Ivana Čegec

(Hrvoje Pajur)

SRIJEDA

U: 9.30 - 10.15

P: 16.30 - 17.15

8.N

Marijana Čolig

SRIJEDA

U:11.35 - 12.15

P: 17.20 - 18.00

INF

Ivana Tuđan

UTORAK

U: 9.10 - 9.50

P: 15.40 - 16.20

INF

Dražen Crni

PETAK

U: 10.50 - 11.30

P: 15.50 - 16.30

MAT
FIZ

   Lidija Hasnek

PETAK

U: 13.00 - 13.40

P: 18.00 - 18.40

HRV
NJEM

Lidija Vešligaj

PONEDJELJAK

U: 10.50 - 11.30

P: 16.30 - 17.10

KEM

BIO
PRI

Marija Vida

ČETVRTAK

U: 11.35 - 12.15

P: 16.35 - 17.15

INF
TK

          Marina Grugan

UTORAK

U: 9.10 - 9.50

ČETVRTAK

P: 15.50 - 16.35

MAT

Suzana Vurajić Bartaković

 

ČETVRTAK

U: 10.50 - 11.30

P: 15.50 - 16.30

ENG

Martina Jeren

UTORAK

U: 10.50 - 11.30

P: 17.20 - 18.00

VJE

Ivana J. Vidoš

SRIJEDA

U: 10.50 -11.30

P: 15.50 - 16.30

NJEM

Robert Rajšić

SRIJEDA

U: 9.10 - 9.50

P: 15.40 - 16.20

VJE

            Mirko Jeleč   

SRIJEDA

U: 11.35 - 12.15

P: 16.35 - 17.15

MAT

Martina Habric

UTORAK

U: 10.10 - 10.50

P: 15.45 - 16.30

GK

Helena Previšić

(Iva Denona)

UTORAK

U: 10.10 - 10.50

P: 15.45 - 16.30

TZK

Igor Pajač

 

ČETVRTAK

U:10.50 - 11.30

P: 15.50 - 16.30

F

TK

Renata Smaić

ČETVRTAK

U: 13.00 - 13.40

P: 18.00 - 18.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju